O Nas

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wycinaniem drzew. Wyróżnia nas profesjonalizm wykonywanych usług, konkurencyjność wobec ofert innych firm, szybkie i sprawne wykonanie powierzonych zleceń, mozliwość negocjacji wszystkich cen !!!
W chwili obecnej realizujemy podpisane umowy z Powiatowym Zarządem Dróg w Białymstoku na rok 2013: wycinka zakrzaczeń i zrębkowanie usługowe w rejonie dróg powiatowych, Urząd Gminy Turośń Kościelna ( 2013 r.) na interwencyjne sprzątanie drzew, wykonujemy tam też wycinki drzew z utrudnieniem, koronację drzew. Ponad to w 2012 i 2013 roku dokonywaliśmy wielu wycinek we wszystkich rejonach PZD w Białymstoku, wygraliśmy wiele przetargów, m.in. wykonany w 3 tygodnie, wraz z wycięciem i uprzątnięciem terenu, przetarg na rozbudowę drogi powiatowej nr 1383 B Tryczówka-Wojszki, oraz w tym samym czasie wycinkę drzew ( obręb Suraż, Michałowo, Białystok ) w powiecie białostockim, wśród których było bardzo dużo drzew topolowych, oraz drzew tzw.trudnych i dużej wielkości.

Usługi

Nasza oferta obejmuje:

Przygotowanie działek budowlanych pod budowę
Wycinka lasów
Wycinka drzew i krzewów
Zrębkowanie
Pielęgnacja drzew
Zalesienia

GWARANCJE UPRZATNIĘCIA TERENU PO WYKONANEJ PRACY ORAZ SZYBKIEGO WYKONANIA I ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE PRACY ! ! !
Film